Çaylarınızı metal kutuda mı gönderiyorsunuz?

Doğayı korumak ve sürdürebilir bir yaşamın destekçisi olmak adına ürünlerimiz tekrar kullanılabilir, teneke kutuda gönderimi sağlanmaktadır.

ÇAYIMIN İÇİNDEKİ ÇAYLAR AZ GÖZÜKÜYOR?

Çaylar yapısı gereği hacimsel farklılık göstermektedir. Satın aldığınız karışım çayların içeriğine göre farklı gözükebilir. Ancak bir porsiyon çay, ortalama 3-5 gram arasındadır. Tüm ürünlerimiz, satın aldığınızda tercih ettiğiniz gramajdan %5 daha fazladır.

Siparişimin nerde olduğunu öğrenmek istiyorum?

Siparişinizin durumunu öğrenmek için menüde yer alan sipariş takip kısmına sipariş bilgilerini yazabilir ve siparişinizin güncel durumunu öğrenebilirsiniz.

Sponsorluk sisteminiz nasıl işliyor

Öncelikle satış ekibimiz ve insan kaynakları ekiplerimiz tarafından, sponsorluk istenen kişi, kurum ve kuruluş araştırılır. Gereken gereklilikleri karşılaması durumunda yetkili kişi ile anlaşma sağlanır.

Çaylarınızı denemek istiyorum ama durumum müsait değil

Değerli çay sever, hayatımızın çeşitli noktalarında zor durumlar karşısında kalabiliriz. La Diplomatie olarak elimizden geldiğince bu duruma yardımcı olmaya çalışacağız. Bu süreç kötüye kullanıma müsait bir durum oluşturabileceğinden, info@ladiplomatie.com adresine talep ettiğiniz ürünleri açıklayan bir mail talep ediyoruz. Talepleriniz değerlendirilmeye alınacak ve talep sırası müsaitlik gösterdiğinde göndererim sağlancaktır.

Toptan Sipariş vermek istiyorum

Merhaba, toptan siparişleriniz için kurumsal.ladiplomatie.com adresini ziyaret edebilir ve avantajlı fiyatlardan sipariş verebilirsiniz.

Sana Yardımcı Olmak İstiyoruz

Aradığın sorunun cevabını bulamadığını düşünüyorsan lütfen bizim ile iletişime geç ve saniyeler içeresinde geri dönüş sağlayalım.

İletişim İçin info@ladiplomatie.com